Kreditai


  • Kreditai yra reikalingi norint patalpinti aukciono skelbimą Domains.edata.lt platformoje. Pasirinkite Jums tinkantį planą ir spauskite Užsakyti, būsite nukreipti į mokėjimo puslapį.
  • Po sėkmingo mokėjimo, kreditai bus pridėti prie Jūsų paskyros automatiškai. Taip pat Jums bus aktyvuota pardavėjo paskyra, kur galėsite talpinti aukcionų skelbimus.
  • Vieno skelbimo sukūrimui reikalingas vienas kreditas, jie bus minusuojami iš Jūsų paskyros iškart sukūrus skelbimą. Kreditai yra negražinami ir nekeičiami.
Image Description

Reikia kitokio plano? Susisiekite

Dažniausiai užduodami klausimai

Užsakymo procese būsite nukreipti į Paysera mokėjimo langą, kur galėsite pasirinkti visus Lietuvoje populiariausius bankus ir kt. mokėjimo priemones.
Kol mokėjimas nebuvo patvirtintas, užsakymą galite atšaukti bet kada. Tačiau kai mokėjimas bus patvirtintas kreditai bus automatiškai pridėti į Jūsų vartotojo paskyrą. Po šio momento užsakymo atšaukti nėra galimybės, kreditai negražinami ir nekeičiami.
Sąskaita faktūra bus automatiškai sukurta atlikus mokėjimą, visas Jums išrašytas sąskaitas galite rasti Domains.edata.lt vartotojo paskyroje. Taip pat sąskaitos papildomai siunčiamos Jūsų el. pašto adresu.
Vieno skelbimo patalpinimui yra reikalingas vienas kreditas, todėl reikiamas kiekis priklauso nuo skelbimų kiekio, kiek aukcionų norite patalpinti.